Kompleksowe usługi telekomunikacyjne i IT

Potrzebujesz wirtualnej centrali, szybkiego internetu lub po prostu profesjonalnej opieki informatycznej dla Twojej firmy? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Serwus » Usługi

Jak możemy Ci pomóc?​

Wirtualna centrala

Wirtualna centrala telefoniczna to podstawowy element nowoczesnej telefonii stacjonarnej. Stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Internet​

Oferujemy instalację bezawaryjnego i szybkiego łącza, umożliwiającego sprawne funkcjonowanie Twojego biznesu. Skorzystaj z oferty szybkiego bezawaryjnego internetu.

Telefonia VoIP

To idealne rozwiązanie dla biznesu, w którym rozmowy telefoniczne są istotnym elementem. Pozwala osiągnąć wysokiej jakości połączenia oraz znaczną redukcję kosztów.

Sieci strukturalne

Umożliwiają tworzenie sieci komputerowych lub podłączenie telefonów oraz pozostałych urządzeń pracujących w sieci. Projektowanie i podłączanie sieci komputerowych.

Sieci VPN

VPN zapewnia ochronę prywatności użytkownika oraz połączenia internetowego. VPN ukrywa adres IP i pozwala bezpiecznie korzystać z publicznego Wi-Fi.

Opieka informatyczna

Ogranicz do minimum koszty utrzymania sprzętu komputerowego, a działania informatyczne przekaż zaufanym fachowcom. Postaw na profesjonalna opiekę IT.

Bezpieczeństwo danych

Uniknij utraty informacji ważnych dla Twojego biznesu. Postaw na ochronę i kopię zapasową istotnych danych. Zabezpiecz swoją firmę zapewniając jej cyfrowe bezpieczeństwo.

Sprzedaż i dzierżawa sprzętu

Pracuj na najlepszym sprzęcie! Skorzystaj z możliwości wydzierżawienia, leasingu lub zakupu urządzeń telekomunikacyjnych. Dopasuj technologię do swoich potrzeb.

Serwerownie

Dzięki zaawansowanej infrastrukturze i całodobowej obsłudze technicznej, gwarantujemy nieprzerwaną pracę Twoich usług. Skorzystaj z opieki serwerowej

Usługi operatorskie

Wyposażymy Twoją firmę w nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne oraz teleinformatyczne. Oferujemy dedykowane usługi operatorskie.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które wspierają codzienną pracę firm.

Masz niestandardowy projekt?

Nie boimy się wyzwań – dla nas wszystko, co związane z IT, telekomunikacją i teleinformatyką jest codziennością. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od pokoleń, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Zadzwoń i zapytaj o dedykowaną ofertę

Potrzebujesz omówić swój projekt lub potrzebujesz naszego wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.

5/5 - (2 votes)
Scroll to Top